ZAKREŚLANIE

FRANCUSKI SZYK I NOWOCZESNOŚĆ OD 70 LAT!

Wśród produktów Maped znajdziesz wszystko, co potrzebne jest do szkolnego plecaka, dziecięcego pokoju, ale też praktyczne akcesoria biurowe.

Maped zasłynął ponad 70 lat temu z produkcji cyrkli, teraz nasz szeroki katalog produktów stanowi kompletne wyposażenie szkolno-biurowe. Słyniemy
z nowoczesnych rozwiązań, jako pierwsi wyprodukowaliśmy niełamiące się linijki.
Posiadamy atesty produktów przystosowanych dla dzieci już od 1 roku życia.

Nasze produkty dedykowane są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych,
pracowników biurowych czy studentów!

Wszystkie oferowane przez nas produkty są bezpośrednią odpowiedzią na Wasze oczekiwania. Dbamy, aby wszystkie produkty były ekologiczne i bezpieczne -posiadają certyfikaty i odpowiednie atesty.

Ponadto ważna jest dla nas unikalność i wyróżniający się produkt
– a tego u nas nie zabraknie!

Klasyczne zakreślacze w neonowych kolorach. Ścięta końcówka umożliwia pisanie cienką i grubą linią – od 1 do 5 mm. Pozostawione bez skuwki przez dłuższy czas nie tracą swoich właściwości. 

Klasyczna obudowa i pastelowe, delikatne kolory, sprawdzą się doskonale do zakreślania dużych partii materiału. Tusz jest nietoksyczny, wydajny i trwały.

Brokatowa odsłona pastelowych zakreślaczy z brokatem w tuszu i na obudowie. Nadaje wyjątkowy, połyskujący efekt zakreślanym. Klasyczny kształt obudowy. Etui zawiera 4 szt.

Olśniewający zakreślacz w czterech metalicznych, błyszczących kolorach. Odpowiedni do wszystkich papierów standardowych, samokopiujących, fotokopii, termo papierów i papierów faksowych. Etui zawiera 4 szt.

Wyjątkowy zakreślacz w rolce, który pozostawia niepowtarzalny ślad. Rolka pracuje cicho, płynnie i w obie strony. Dostępny w pięciu neonowych kolorach.

Jeden zakreślacz – dwa kolory! Dwustronny zakreślacz swoim kształtem korpusu i funkcjonalnością „2 w 1” jest idealny dla tych wszystkich, którzy potrzebują zaoszczędzić trochę miejsca w piórniku. Zakreślacz dostępny jest w kolorach fluo i pastelowych.