ZAKREŚLANIE

FRANCUSKI SZYK I NOWOCZESNOŚĆ OD 70 LAT!

Wśród produktów Maped znajdziesz wszystko,  co potrzebne jest do szkolnego plecaka, dziecięcego pokoju, ale też praktyczne akcesoria biurowe.

Maped zasłynął ponad 70 lat temu z produkcji cyrkli, teraz nasz szeroki katalog produktów stanowi kompletne wyposażenie szkolno-biurowe. Słyniemy z nowoczesnych rozwiązań, jako pierwsi wyprodukowaliśmy niełamiące się linijki. Posiadamy atesty produktów przystosowanych dla dzieci już od 1 roku życia. 
Nasze produkty dedykowane są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, pracowników biurowych czy studentów!

Wszystkie oferowane przez nas produkty są bezpośrednią odpowiedzią na Wasze oczekiwania. Dbamy, aby wszystkie produkty były ekologiczne i bezpieczne – posiadają ceryfikaty i odpowiednie atesty.
Ponadto ważna jest dla nas unikalność i wyróżniający się produkt – a tego u nas nie zabraknie!

Klasyczne zakreślacze w neonowych kolorach. Perforowane boki zapewniają komfort zakreślania. Pozostawione bez skuwki nie zasychają do 4 godzin.

Klasyczna obudowa i pastelowe, delikatne kolory, sprawdzą się doskonale do zakreślania dużych partii materiału. Tusz jest nietoksyczny, wydajny i trwały.

Wyjątkowy zakreślacz w rolce, który pozostawia niepowtarzalny ślad. Rolka pracuje cicho, płynnie i w obie strony. Dostępny w pięciu neonowych kolorach.

Kieszonkowa wersja klasycznego zakreślacz. Płaska obudowa i perforowane boki, ułatwiają chwyt. Dostępny w 4 kolorach.

Zakreślacz w podłużnej obudowie o trójkątnym przekroju. Maksymalna komfort zakreślania i maksymalna wydajność w 4 kolorach.

Ergonomiczna obudowa w kolorze tuszu zakreślacza i skuwki z klipami, które umożliwiają złączenie ze sobą wszystkich kolorów, to znaki szczególne tego zakreślacza.