SZKOŁA

FRANCUSKI SZYK I NOWOCZESNOŚĆ OD 70 LAT!

Wśród produktów Maped znajdziesz wszystko,  co potrzebne jest do szkolnego plecaka, dziecięcego pokoju, ale też praktyczne akcesoria biurowe.

Maped zasłynął ponad 70 lat temu z produkcji cyrkli, teraz nasz szeroki katalog produktów stanowi kompletne wyposażenie szkolno-biurowe. Słyniemy z nowoczesnych rozwiązań, jako pierwsi wyprodukowaliśmy niełamiące się linijki. Posiadamy atesty produktów przystosowanych dla dzieci już od 1 roku życia. 
Nasze produkty dedykowane są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, pracowników biurowych czy studentów!

Wszystkie oferowane przez nas produkty są bezpośrednią odpowiedzią na Wasze oczekiwania. Dbamy, aby wszystkie produkty były ekologiczne i bezpieczne – posiadają ceryfikaty i odpowiednie atesty.
Ponadto ważna jest dla nas unikalność i wyróżniający się produkt – a tego u nas nie zabraknie!

KOLEKCJA COSMIC

Kosmiczne, ergonomiczne kredki o trójkątnym przekroju, ułatwiają prawidłowy chwyt. Odporne na złamania i łatwe do temperowania. W zestawie znajduje się 12 kolorów.

Zestaw 12 kolorowych flamastrów w kosmicznej obudowie. Niezwykle odporne na wysychanie – nie tracą właściwości nawet do tygodnia bez skuwki. Spieralne i zmywalne.

Zestaw 3 ołówków HB z gumkami o trójkątnym przekroju, w kosmicznej obudowie. Do wyboru w dwóch wariantach kolorystycznych.

Dwustronny i czterokolorowy długopis. Wkład o średniej grubości zapewnia miękkie pisanie. 

Zestaw 3 trójkątnych gumek w papierowej otulinie. Dostępne w 2 wariantach kolorystycznych: różowym i niebieskim.

Szkolne nożyczki o kosmicznym wyglądzie i dwóch długościach ostrza: 13 cm (od 4 lat) i 16 cm (od 12 lat) z miękkimi uchwytami. 

Szkolny zestaw geometryczny, z długą 30 cm linijką, 2 ekierkami o kątach 45 i 60 stopni oraz z kątomierzem. Dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych.

Szkolne piórniki tuby: okrągły z kosmicznym deseniem i owalny w geometryczny wzór. Wzmocnione na brzegach i zamykane na suwak. Dostępne w dwóch kolorach.

KOLEKCJA PASTEL

Klasyczne zakreślacze w 6 pastelowych kolorach. Pozostawione bez skuwek nie wysychają nawet po 4 godzinach.
Końcówka umożliwia pisanie cienką (1 mm) i grubą (5 mm) linią.

Klasyczne drewniane ołówki o trójkątnym przekroju w pięknych pastelowych obudowach z gumkami. Uniwersalny wkład HB sprawdzi się przy pisaniu i rysowaniu. 

Pastelowa gumka małego formatu. Idealnie pasuje do szkolnego piórnika, nie zabiera dużo miejsca i jest wydajna. Zaokrąglony i wyprofilowany kształt jest bardzo ergonomiczny.

Obrotowa gumka z uchwytem i zamykaną pokrywką. Otwierana obudowa w chroni gumkę przed zabrudzeniem. Uchwyt pomaga utrzymać gumkę podczas wycierania.

Gumka i dwuotworowa temperówka w kompaktowym opakowaniu. Z jednej strony zatyczka chroni gumkę przed zabrudzeniem, z drugiej strony przed wysypywaniem się wiórów z temperówki.

Pastelowe temperówki jednootworowe Vivo, idealne do szkolnego piórnika. Zajmują mało miejsca, są lekkie, mają wyprofilowaną obudowę i doskonale temperują.

Szkolne nożyczki, w 3 nowych pastelowych kolorach. Grawerowane ostrza o długości 13 cm są zaokrąglone na końcach. 

Komfortowe nożyczki z elastycznymi uchwytami o dwóch długościach ostrza: 13 i 16 cm. Dostępne w 3 kolorach.

Profesjonalne nożyczki biurowe o wyprofilowanych rączkach w pastelowym kolorze. Dostępne w dwóch długościach ostrza 17 i 21 cm.

Cyrkiel z uniwersalnym uchwytem w pastelowym kolorze i z ołówkiem, w plastikowym pudełku z linijką.

TEMPERÓWKI

Pierwsza temperówka od Maped, która poradzi sobie z aż 4 wielkościami kredek i ołówków. 2 otwory i 2 przejściówki ukryte w czółkach pszczółki dają ogromne możliwości użycia. Dodatkowo ma pojemnik na wiórki.

Kultowa temperówka w kształcie króliczka jest dobrze wszystkim znana. Zęby królika poruszają się w trakcie temperowania dając dzieciom niezwykłą frajdę. Dodatkowo ma pojemnik na wiórki z temperowania.

Temperówka z pojemnikiem w kształcie żabki pomaga dzieciom dobrze zatemperować kredki. Przed pracą wystarczy wcisnąć jej oczy do środka. Kiedy kredka będzie wystarczająco zatemperowana żabce wyskoczą oczy. 

Dwuotworowa temperówka z obszernym pojemnikiem na ścinki. Łatwa do opróżnienia i wygodna do trzymania podczas temperowania. Z łatwością radzi sobie z kredkami w dwóch wielkościach.

Absolutny bestseller wśród temperówek. Temperówka dostępna w wersji z jednym lub dwoma otworami i z dużym, transparentnym pojemnikiem na ścinki. Występuje w dwóch kolorach.

Ergonomiczna temperówka o opływowym kształcie. Ma transparentny pojemnik na ścinki oraz dwa otwory. Doskonale poradzi sobie z klasycznymi kredkami oraz większymi Jumbo.

Najmniejsza wśród temperówek z pojemniczkiem od Maped. Zmieści się w szklonym piórniku. Dodatkowo pojemniczek zamykany jest klapką i nigdy się nie zgubi, stanowi nierozłączną część temperówki.

Klasyczna, plastikowa temperówka jednootworowa Vivo, idealna do szkolnego piórnika. Zajmuje mało miejsca, jest lekka, ma wyprofilowaną obudowę i doskonale temperuje.

GUMKI

Gumka techniczna w klasycznym prostokątnym kształcie i  technologią „dust free”, dzięki której pozostałości po ścieraniu zbierają się w jednym miejscu.

Klasyczna, biała gumka techniczna o prostokątnym kształcie, w papierowej otulinie chroniącej przed zabrudzeniami. Występuje w dwóch rozmiarach.

Miękka i uniwersalna gumka do ścierania z zaokrąglonymi rogami i w papierowej otulinie chroniącej przed zabrudzeniami. Występuje w dwóch rozmiarach.

Trwała i precyzyjna gumka z ergonomiczną, plastikową ochronką, która chroni przed zabrudzeniami i ułatwia trzymanie. Dostępna w dwóch kolorach.

Miękkie, białe i uniwersalne gumki Essential Soft o owalnym kształcie. W rozmiarze Medium pasuje jako wymiennik do gumko-temperówki Connect. Dostępna w 3 rozmiarach.

Ergonomiczne, kolorowe gumki idealnie dopasowane do dziecięcej dłoni. Sprawdzą się przy wycieraniu  szczegółów i dużych wzorów. 

CYRKLE

Klasyczne cyrkle metalowe z wydłużoną metalową nóżką zwiększającą stabilność. Wyprodukowane z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii.

Metalowe cyrkle z ergonomicznymi uchwytami w trzech kolorach. Pakowane w plastikowe opakowanie z wbudowaną linijką.

Metalowe cyrkle z ergonomicznym uchwytem i opatentowanym systemem blokady ramion w określonej pozycji. Pakowane w etui z wbudowaną linijką.

Metalowe cyrkle z opatentowanym system blokowania ramion w określonej pozycji i specjalną nakładką zabezpieczającą igłę i wkład przed złamaniem. Pakowane w wytrzymałe etui.

Plastikowy cyrkiel, ułatwia kreślenie idealnie okrągłych kształtów dzieciom, które nie mają jeszcze w pełni wyćwiczonej dłoni i chwytu. Ruchomy chwyt zapewnia bardzo dużą zwrotność.

Seria cyrkli wykonanych w 70% z surowców wtórnych – plastiku wzmocnionego włóknem szklanym i bezpieczną igłą. Występuje z grafitem i ołówkiem drewnianym.

LINIJKI

Wykonany z idealnie przejrzystego plastiku. Skala wytłoczona tuszem odpornym na promieniowanie UV. Pakowane w folię.

Mocny i w pełni elastyczny – UNBREAKABLE zestaw geometryczny z dwustronną skalą i nieścieralną podziałką.

Elastyczne przyrządy o dużej odporności na złamania. Gumowy wzór na linijce zapobiega jej przesuwaniu podczas rysowania.

Giętkie, niełamliwe przyrządy geometryczne. Linijka ze skalą po obu stronach. 

Zestaw wykonany z nowego, elastycznego materiału i w unikalnym wzorze.

Niełamliwe i wielokolorowe linijki, z unikalnym wzorem na całej długości i po obu stronach.

NOŻYCZKI

Nożyczki z bezpiecznymi ostrzaminie tną skóry, włosów ani ubrań, nie przewodzą prądu, a doskonale radzą sobie z papierem dzięki plastikowym ostrzom wzmocnionym włóknem szklanym. 

Ergonomiczne nożyczki ze specjalnym klipem (odbojnikiem), który odbija nożyczki do pozycji wyjściowej, dzięki temu dłonie nie męczą się tak przy długotrwałym wycinaniu.

Nożyczki z unikalnym systemem blokady ostrzy zabezpieczającym przed niechcianym rozłożeniem nożyczek np. w plecaku. Dodatkowo mają zaokrąglone ostrze, chroniące przed skaleczeniami.

Klasyczne nożyczki szkolne dopasowane do dziecięcej dłoni. Wykonane ze stali nierdzewnej, z zaokrąglonymi końcami.

Nożyczki szkolne wykonane ze stali nierdzewnej z plastikowymi, miękkimi w środku chwytami. Dopasowane do dziecięcej dłoni.

Nożyczki wykonane ze stali nierdzewnej, z wyprofilowanymi (asymetrycznymi), miękkimi w środku uchwytami.