SERIA ORIGINS

FRANCUSKI SZYK I NOWOCZESNOŚĆ OD 70 LAT!

Wśród produktów Maped znajdziesz wszystko,  co potrzebne jest do szkolnego plecaka, dziecięcego pokoju, ale też praktyczne akcesoria biurowe.

Maped zasłynął ponad 70 lat temu z produkcji cyrkli, teraz nasz szeroki katalog produktów stanowi kompletne wyposażenie szkolno-biurowe. Słyniemy z nowoczesnych rozwiązań, jako pierwsi wyprodukowaliśmy niełamiące się linijki. Posiadamy atesty produktów przystosowanych dla dzieci już od 1 roku życia. 
Nasze produkty dedykowane są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, pracowników biurowych czy studentów!

Wszystkie oferowane przez nas produkty są bezpośrednią odpowiedzią na Wasze oczekiwania. Dbamy, aby wszystkie produkty były ekologiczne i bezpieczne – posiadają ceryfikaty i odpowiednie atesty.
Ponadto ważna jest dla nas unikalność i wyróżniający się produkt – a tego u nas nie zabraknie!

Poręczne bidony wielokrotnego użytku. Nie przenoszą i nie utrzymują zapachów płynów. Przystosowane do mycia w zmywarce.

Duża butelka wielokrotnego użytku. Szeroki otwór i rozkładane elementy dziubka do picia umożliwiają dokładne umycie. Proste do otwarcia jedną ręką.

Pojemne pudełko z wyjmowaną przegródką, umożliwia oddzielenie od siebie składników i pozwala zachować ich świeżość. Nadaje się do mycia w zmywarce i podgrzewania w mikrofali.

Wąskie pudełko jednokomorowe, dedykowane do przechowywania przekąsek i mniejszych porcji posiłku. Nadaje się do mycia w zmywarce i podgrzewania w mikrofali.

Poręczne torby lunchowe z rączką. Są łatwe do czyszczenia, a izolowane wnętrze utrzymuje świeżość i temperaturę posiłków przez długi czas. Całkowicie odpinana górna klapa ułatwia dostęp do wnętrza.