SERIA ORIGINS

IDEALNE DO SZKOŁY, PRACY I NA PIKNIK!

Kolekcja Maped Picnik składa się z produktów dedykowanych dla dzieci, dorosłych, nastolatków, uczniów i pracowników – dla każdego, kto wie, że zdrowe odżywianie jest ważne i nic nie zastąpi posiłku przygotowanego w domu!

Picnik to produkty, które pomogą w bezpiecznym przechowywaniu
i transportowaniu art. spożywczych. Szeroka gama kolorowych pojemników lunchowych, butelek,  termosów, kubków termicznych i toreb zachwyci nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Cechy produktów dają gwarancję, że mamy do czynienia z kolejną bestsellerową linią francuskiego producenta Maped: lekkie i poręczne w użyciu, nie chłoną zapachów, trwałe i bezpieczne, dostosowane do podgrzewania w kuchenkach
i mycia w zmywarkach.
Proste do otwarcia jednym ruchem i automatycznie uszczelniające się po zakończeniu picia.

Poręczne bidony wielokrotnego użytku. Nie przenoszą i nie utrzymują zapachów płynów. Przystosowane do mycia w zmywarce.

Duża butelka wielokrotnego użytku. Szeroki otwór i rozkładane elementy dziubka do picia umożliwiają dokładne umycie. Proste do otwarcia jedną ręką.

Pojemne pudełko z wyjmowaną przegródką, umożliwia oddzielenie od siebie składników i pozwala zachować ich świeżość. Nadaje się do mycia w zmywarce i podgrzewania w mikrofali.

Wąskie pudełko jednokomorowe, dedykowane do przechowywania przekąsek i mniejszych porcji posiłku. Nadaje się do mycia w zmywarce i podgrzewania w mikrofali.

Poręczne torby lunchowe z rączką. Są łatwe do czyszczenia, a izolowane wnętrze utrzymuje świeżość i temperaturę posiłków przez długi czas. Całkowicie odpinana górna klapa ułatwia dostęp do wnętrza.