SERIA CONCEPT KIDS

IDEALNE DO SZKOŁY, PRACY I NA PIKNIK!

Kolekcja Maped Picnik składa się z produktów dedykowanych dla dzieci, dorosłych, nastolatków, uczniów i pracowników – dla każdego, kto wie, że zdrowe odżywianie jest ważne i nic nie zastąpi posiłku przygotowanego w domu!

Picnik to produkty, które pomogą w bezpiecznym przechowywaniu
i transportowaniu art. spożywczych. Szeroka gama kolorowych pojemników lunchowych, butelek,  termosów, kubków termicznych i toreb zachwyci nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Cechy produktów dają gwarancję, że mamy do czynienia z kolejną bestsellerową linią francuskiego producenta Maped: lekkie i poręczne w użyciu, nie chłoną zapachów, trwałe i bezpieczne, dostosowane do podgrzewania w kuchenkach
i mycia w zmywarkach.
Proste do otwarcia jednym ruchem i automatycznie uszczelniające się po zakończeniu picia.

3-częściowy zestaw lekkich i kompaktowych sztućców w tekstylnym etui. Wykonane są ze stali, dzięki czemu nadają się do kontaktu z żywnością i są odporne na korozję. Wygodne etui pozwala utrzymać sztućce zawsze w czystości.

Termos lunchowy to idealne rozwiązanie do szkoły i nie tylko. Utrzymuje ciepło przez 4 godziny, a zimno przez 6 godzin. Szeroki otwór ułatwia włożenie dania do środka. Wyposażony jest w wygodny uchwyt służący do przenoszenia pojemnika oraz bezsiłowego otwierania.

Torba lunchowa w formie worka, dostosowana do przenoszenia pojemników w pozycji poziomej. Dolna komora posiada specjalną warstwę termoizolacyjną, dzięki czemu produkty dłużej zachowują swoją świeżość. Torba przyozdobiona jest w szare odblaskowe grafiki, które zapewnią bezpieczeństwo na drodze.

Pudełka dwupoziomowe 3 w 1. Wytrzymałe na uderzenia i stłuczenia. Dzięki swojemu kształtowi są wygodne i praktyczne w używaniu. Górny, szczelny pojemnik jest dedykowany do przechowywania dań płynnych. Dolny przeznaczony na przekąski i suche dodatki. Dostosowane są do podgrzewania posiłków w kuchence mikrofalowej bez przykrycia. 

Wytrzymałe na uderzenia i stłuczenia pudełko lunchowe. Można ich używać razem z pudełkiem Snack z tej samej serii. Dostosowane do podgrzewania posiłków w kuchence mikrofalowej bez przykrycia. Posiadają bezpieczne zamknięcie: 4 klamry i silikonowa uszczelka gwarantują szczelność pojemnika.

Niewielkie i lekkie pudełka z elastyczną pokrywką. Dedykowane do przechowywania przekąsek, deserów, jogurtów, małych bądź pokrojonych owoców i wszelkich smakołyków małych rozmiarów. Bardzo szczelne: pokrywka ściśle przylega do pudełka.

Poręczna butelka wielokrotnego użytku, wykonana ze stali nierdzewnej. Nie utrzymuje i nie przenosi zapachów. Posiada uchwyt do przenoszenia i przypięcia. Trwała i odporna na uszkodzenia. Nakrętka nadaje się do mycia w zmywarce.

Poręczna butelka wielokrotnego użytku, wykonana ze stali nierdzewnej. Doskonała do przechowywania wody i innych napojów. Szczelne zakrętki z silikonową uszczelką zapobiegają wyciekaniu. Łatwa do otwierania jedną ręką.