SERIA CONCEPT KIDS

FRANCUSKI SZYK I NOWOCZESNOŚĆ OD 70 LAT!

Wśród produktów Maped znajdziesz wszystko,  co potrzebne jest do szkolnego plecaka, dziecięcego pokoju, ale też praktyczne akcesoria biurowe.

Maped zasłynął ponad 70 lat temu z produkcji cyrkli, teraz nasz szeroki katalog produktów stanowi kompletne wyposażenie szkolno-biurowe. Słyniemy z nowoczesnych rozwiązań, jako pierwsi wyprodukowaliśmy niełamiące się linijki. Posiadamy atesty produktów przystosowanych dla dzieci już od 1 roku życia. 
Nasze produkty dedykowane są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, pracowników biurowych czy studentów!

Wszystkie oferowane przez nas produkty są bezpośrednią odpowiedzią na Wasze oczekiwania. Dbamy, aby wszystkie produkty były ekologiczne i bezpieczne – posiadają ceryfikaty i odpowiednie atesty.
Ponadto ważna jest dla nas unikalność i wyróżniający się produkt – a tego u nas nie zabraknie!

Termiczna torba lunchowa z praktyczną boczną kieszenią na butelek/ kubek. W pełni izolowane wnętrze, utrzymuje świeżość i temperaturę posiłków przez długi czas. Całkowicie odpinana klapa, ułatwia dostęp do środka.

Pojemne, szczelne, trzykomorowe pudełko lunchowe, utrzyma w ryzach nawet ciekłą zawartość. Przystosowane do mycia w zmywarce i podgrzewania w kuchence mikrofalowej. Nie przenosi i utrzymuje zapachów.

Poręczna butelka wielokrotnego użytku, nie utrzymuje i nie przenosi zapachów. Posiada uchwyt do przenoszenia i przypięcia. Odkręcane dno ułatwia dokładne wyczyszczenie. Przystosowane do mycia w zmywarce.

Pojemny bidon z prostym otwieraniem jedną ręką. Nie przenosi i nie utrzymuje zapachów. Rozkładane do trzech części ułatwiają dokładne czyszczenie. Nadają się do mycia w zmywarce.