SERIA CONCEPT ADULTS

IDEALNE DO SZKOŁY, PRACY I NA PIKNIK!

Kolekcja Maped Picnik składa się z produktów dedykowanych dla dzieci, dorosłych, nastolatków, uczniów i pracowników – dla każdego, kto wie, że zdrowe odżywianie jest ważne i nic nie zastąpi posiłku przygotowanego w domu!

Picnik to produkty, które pomogą w bezpiecznym przechowywaniu
i transportowaniu art. spożywczych. Szeroka gama kolorowych pojemników lunchowych, butelek,  termosów, kubków termicznych i toreb zachwyci nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Cechy produktów dają gwarancję, że mamy do czynienia z kolejną bestsellerową linią francuskiego producenta Maped: lekkie i poręczne w użyciu, nie chłoną zapachów, trwałe i bezpieczne, dostosowane do podgrzewania w kuchenkach
i mycia w zmywarkach.
 Proste do otwarcia jednym ruchem i automatycznie uszczelniające się po zakończeniu picia.

Bardzo szczelne, stalowe kubki termiczne. Utrzymują ciepło do 4 godzin, a zimno aż do 6. Silikonowa opaska antypoślizgowa ułatwia trzymanie. Proste otwieranie i zamykanie – jedną ręką i jednym przyciskiem.

Stalowe butelke termiczne o pojemności 500ml z bardzo szczelną nakrętką. Utrzymują ciepło przez 15 godzin, a zimno przez 30 godzin. Butelka o eleganckim designie dostępna jest w dwóch kolorach: stalowo-szarym oraz stalowo-niebieskim.

Poręczna i pojemna butelka wielokrotnego użytku na napoje. Pokrywka stanowi jednocześnie stabilny kubek do picia. Przystosowana do mycia w zmywarce. Rozkładany dziubek do picia ułatwia czyszczenie.

Duże, szklane pojemniki lunchowy o pojemności 1,2l to zdrowy sposób na przechowywanie żywności w domu. Silikonowa uszczelka gwarantuje szczelność. Dostępne w dwóch kolorach: czarnym i niebieskim.

Szklany, jednokomorowy pojemnik lunchowy dostępny w dwóch kolorach: czarnym i niebieskim. Szkło nie przebarwia się i nie absorbuje zapachów, a płaski, okrągły kształt ułatwia jedzenie prosto z pojemnika.

Szklany, jednokomorowy pojemnik lunchowy nadaje się do użytku w zmywarce, piekarniku, zamrażalce i kuchence mikrofalowej. Silikonowa uszczelka gwarantuje szczelność. Szkło nie przebarwia się i nie absorbuje zapachów.

Szczelne, plastikowe pudełka lunchowe o pojemności 900 ml. Po rozkręceniu je się z nich wygodnie jak z talerza. Krawędzie ułatwiają wyjęcie gorącego posiłku z mikrofalówki. Przystosowane do mycia w zmywarce. 

Lekki, zestaw sztućców (widelec, nóż i łyżeczka) wykonanych ze stali nierdzewnej, w poręcznym i praktycznym pudełku. Wszystkie elementy nadają się do mycia w zmywarce. Dostępne w dwóch kolorach: czarnym i niebieskim.

Torba termiczna z wygodną rączką i długim odpinanym paskiem. Utrzymuje świeżość i temperaturę posiłków przez długi czas. W zestawie z torbą podkładka na stół. Uniwersalna kolorystyka nadaje biznesowego szyku.