SERIA CONCEPT ADULTS

FRANCUSKI SZYK I NOWOCZESNOŚĆ OD 70 LAT!

Wśród produktów Maped znajdziesz wszystko,  co potrzebne jest do szkolnego plecaka, dziecięcego pokoju, ale też praktyczne akcesoria biurowe.

Maped zasłynął ponad 70 lat temu z produkcji cyrkli, teraz nasz szeroki katalog produktów stanowi kompletne wyposażenie szkolno-biurowe. Słyniemy z nowoczesnych rozwiązań, jako pierwsi wyprodukowaliśmy niełamiące się linijki. Posiadamy atesty produktów przystosowanych dla dzieci już od 1 roku życia. 
Nasze produkty dedykowane są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, pracowników biurowych czy studentów!

Wszystkie oferowane przez nas produkty są bezpośrednią odpowiedzią na Wasze oczekiwania. Dbamy, aby wszystkie produkty były ekologiczne i bezpieczne – posiadają ceryfikaty i odpowiednie atesty.
Ponadto ważna jest dla nas unikalność i wyróżniający się produkt – a tego u nas nie zabraknie!

Szczelne pudełka lunchowe o pojemności 900 ml. Po rozkręceniu je się z nich wygodnie jak z talerza. krawędzie ułatwiają wyjęcie gorącego posiłku z mikrofalówki. Przystosowane do mycia w zmywarce. 

Szklane, jednokomorowe pudełko lunchowe nadaje się do użytku w zmywarce, piekarniku, zamrażalce i kuchence mikrofalowej. Silikonowa uszczelka gwarantuje szczelność. Szkło nie przebarwia się i nie absorbuje zapachów.

Lekki, zestaw sztućców (widelec, nóż i łyżeczka) wykonanych ze stali nierdzewnej, w poręcznym i praktycznym pudełku. Wszystkie elementy nadają się do mycia w zmywarce. 

Bardzo szczelne, stalowe kubki termiczne. Utrzymują ciepło do 4 godzin, a zimno aż do 6. Silikonowa opaska antypoślizgowa ułatwia trzymanie. Proste otwieranie i zamykanie – jedną ręką i jednym przyciskiem.

Poręczne i pojemne butelki wielokrotnego użytku na napoje. Pokrywka stanowi jednocześnie stabilny kubek do picia. Przystosowane do mycia w zmywarce. Rozkładany dziubek do picia ułatwia czyszczenie.

Torba termiczna z wygodną rączką i długim odpinanym paskiem. Utrzymuje świeżość i temperaturę posiłków przez długi czas. W zestawie z torbą podkładka na stół. Uniwersalna kolorystyka nadaje biznesowego szyku.