PISANIE

FRANCUSKI SZYK I NOWOCZESNOŚĆ OD 70 LAT!

Wśród produktów Maped znajdziesz wszystko, co potrzebne jest do szkolnego plecaka, dziecięcego pokoju, ale też praktyczne akcesoria biurowe.

Maped zasłynął ponad 70 lat temu z produkcji cyrkli, teraz nasz szeroki katalog produktów stanowi kompletne wyposażenie szkolno-biurowe. Słyniemy
z nowoczesnych rozwiązań, jako pierwsi wyprodukowaliśmy niełamiące się linijki.
Posiadamy atesty produktów przystosowanych dla dzieci już od 1 roku życia.

Nasze produkty dedykowane są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych,
pracowników biurowych czy studentów!

Wszystkie oferowane przez nas produkty są bezpośrednią odpowiedzią na Wasze oczekiwania. Dbamy, aby wszystkie produkty były ekologiczne i bezpieczne -posiadają certyfikaty i odpowiednie atesty.

Ponadto ważna jest dla nas unikalność i wyróżniający się produkt
– a tego u nas nie zabraknie!

CIENKOPISY

Uniwersalne cienkopisy, do szkoły i biura. Wyprodukowane zgodnie z japońską technologią. Ergonomiczny, trójkątny kształt poprawia komfort pisania. Dostępne w 20 intensywnych kolorach. 

Klasyczne cienkopisy o podwyższonej trwałości, doskonałe do pisania i precyzyjnych rysunków. Wzmocniona końcówka nie rozdwaja się, a trójkątny kształt zapewnia komfort użytkowania. Występują w intensywnych 20 kolorach i ozdabianych obudowach.

Japońska technologia w pisakach z grubszą końcówką o średnicy 0,8 mm. Idealne do pisania, ozdabiania notatek i rysowania. Ergonomiczny kształt o trójkątnym przekroju nie męczy dłoni. 

OŁÓWKI

Klasyczne, trójkątne ołówki wykonane w 100% z drewna pozyskanego bez naruszania bogactw biologicznych i struktury lasu. Posiadają Certyfikat FSC. Dostępne w pięciu twardościach od 2B, przez HB do 2H i w dwóch wersjach: z gumką lub bez. 

Ołówki o grubym przekroju dopasowane do dziecięcej dłoni. Ergonomiczny, trójkątny kształt zapewnia prawidłowy chwyt. Dostępne w wersji z gumką lub bez.

Ergonomiczne, wzmocnione ołówki, wytrzymałe na złamania dzięki nowej obudowie i łatwe do temperowania. Dostępne z gumką lub bez.

Wyjątkowe, dekorowane ołówki w zestawie w 3 klasycznych kolorach: białym, szarym i czarnym. Wykonane z drewna lipowego, w trójkątnej obudowie i grafitem HB. Dostępne z gumką lub bez. 

Wytrzymałe, ołówki wykonane z drewna lipowego, w delikatnych, pastelowych obudowach. Klasyczna obudowa o trójkątnym przekroju zapewnia intuicyjnie poprawny chwyt. 

6 czarnych ołówków z gumką wykonanych z żywicy syntetycznej w 6 intensywnych kolorach obudowy.  Każdy kolor opatrzony jest motywującym cytatem zachęcającym do pozytywnego myślenia i wyzwalającym energię do działania. Dostępne w twardości HB.