PISANIE

FRANCUSKI SZYK I NOWOCZESNOŚĆ OD 70 LAT!

Wśród produktów Maped znajdziesz wszystko,  co potrzebne jest do szkolnego plecaka, dziecięcego pokoju, ale też praktyczne akcesoria biurowe.

Maped zasłynął ponad 70 lat temu z produkcji cyrkli, teraz nasz szeroki katalog produktów stanowi kompletne wyposażenie szkolno-biurowe. Słyniemy z nowoczesnych rozwiązań, jako pierwsi wyprodukowaliśmy niełamiące się linijki. Posiadamy atesty produktów przystosowanych dla dzieci już od 1 roku życia. 
Nasze produkty dedykowane są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, pracowników biurowych czy studentów!

Wszystkie oferowane przez nas produkty są bezpośrednią odpowiedzią na Wasze oczekiwania. Dbamy, aby wszystkie produkty były ekologiczne i bezpieczne – posiadają ceryfikaty i odpowiednie atesty.
Ponadto ważna jest dla nas unikalność i wyróżniający się produkt – a tego u nas nie zabraknie!

CIENKOPISY

Uniwersalne cienkopisy, do szkoły i biura. Wyprodukowane zgodnie z japońską technologią. Ergonomiczny, trójkątny kształt poprawia komfort pisania. Dostępne w 20 intensywnych kolorach. 

Klasyczne cienkopisy o podwyższonej trwałości, doskonałe do pisania i precyzyjnych rysunków. Wzmocniona końcówka nie rozdwaja się, a trójkątny kształt zapewnia komfort użytkowania. Występują w intensywnych 20 kolorach i ozdabianych obudowach.

Japońska technologia w pisakach z grubszą końcówką o średnicy 0,8 mm. Idealne do pisania, ozdabiania notatek i rysowania. Ergonomiczny kształt o trójkątnym przekroju nie męczy dłoni. 

OŁÓWKI

Klasyczne, trójkątne ołówki wykonane z drewna lipowego. Dostępne w pięciu twardościach od 2B, przez HB do 2H i w dwóch wersjach: z gumką lub bez. 

Ołówki o grubym przekroju dopasowane do dziecięcej dłoni. Ergonomiczny, trójkątny kształt zapewnia prawidłowy chwyt. Dostępne w wersji z gumką lub bez.

Ergonomiczne, wzmocnione ołówki, wytrzymałe na złamania dzięki nowej obudowie i łatwe do temperowania. Dostępne z gumką lub bez.

Wyjątkowe, dekorowane ołówki w zestawie w 3 klasycznych kolorach: białym, szarym i czarnym. Wykonane z drewna lipowego, w trójkątnej obudowie i grafitem HB. Dostępne z gumką lub bez. 

Wytrzymałe, ołówki wykonane z drewna lipowego, w delikatnych, pastelowych obudowach. Klasyczna obudowa o trójkątnym przekroju zapewnia intuicyjnie poprawny chwyt. 

Automatyczne ołówki z odpornym na złamania grafitem. Końcówka wysuwa się płynnie, w równych odcinkach. Gumowany uchwyt zapewnia komfort pisania. Dostępne w 3 kolorach z gumkami.

MARKERY

Ścieralne markery, idealne do tablic suchościeralnych, łatwo zmywają się pozostawione nawet na kilka tygodni. Gruba (2 mm), okrągła końcówka zapewnia płynne pisanie. Bezpieczne, wentylowane skuwki.

Permanentne markery Marker’Peps idealnie nadają się do rysowania i pisania po większości płaskich powierzchni: na papierze, drewnie, szkle, plastiku czy metalu. Końcówka 2 mm daje ładną i wyrazistą linię.