MODELING

RĘCE PEŁNE PRZYGÓD Z MAPED CREATIV!​

Zestawy kreatywne przygotowane przez Maped Creativ stymulują rozwój intelektualny i manualny dziecka, zachęcają do kreatywnego myślenia, pozwalają na rozwinięcie talentów i odkrycie nowych zdolności.
Wszystkie propozycje są przygotowywane pod kątem potrzeb dzieci, biorąc pod uwagę ich wiek, zainteresowania i możliwości.

W zestawach dzieci znajdą nie tylko wszystkie rzeczy potrzebne do zabawy,
ale również pomysł na jej realizację samodzielnie lub z innymi – wspólna zabawa rozwija umiejętności społeczne.

Produkty są bezpieczne, nietrujące i nietoksyczne oraz spełniają normy związane z produktami dla dzieci obowiązujące w Europie.

Z miękką, nieklejącą masą plastyczną naprawdę można kreatywnie zaszaleć. Ulepisz praktycznie wszystko co przyjdzie Ci do głowy, a kolorowe akcesoria uatrakcyjnią zabawę. Zabawa z masą rozwija zdolności manualne dzieci. Ćwiczenie mięśni małych rączek jest ważnym etapem przygotowującym najmłodszych do nauki pisania.

Kreatywny zestaw do tworzenia figurek z masy plastycznej twardniejącej na powietrzu przy pomocy dołączonych drobnych narzędzi. Dwa magiczne zwierzaki: jednorożec i kotorożec czekają aż ktoś nada im właściwe kształty, przyozdobi i stworzy miłe i kolorowe otoczenie. 

Wyjątkowa forma numerowanych puzzli pozwala złożyć drewniany szkielet dinozaura w wymiarze 3D, aby następnie wymodelować jego sylwetkę przy użyciu masy plastycznej. Intensywne kolory modeliny sprawią, że Tyrannosaurus rex – jeden z największych lądowych drapieżników w historii Ziemi będzie wyglądał jak prawdziwy.