MINI BOX

FRANCUSKI SZYK I NOWOCZESNOŚĆ OD 70 LAT!

Wśród produktów Maped znajdziesz wszystko,  co potrzebne jest do szkolnego plecaka, dziecięcego pokoju, ale też praktyczne akcesoria biurowe.

Maped zasłynął ponad 70 lat temu z produkcji cyrkli, teraz nasz szeroki katalog produktów stanowi kompletne wyposażenie szkolno-biurowe. Słyniemy z nowoczesnych rozwiązań, jako pierwsi wyprodukowaliśmy niełamiące się linijki. Posiadamy atesty produktów przystosowanych dla dzieci już od 1 roku życia. 
Nasze produkty dedykowane są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, pracowników biurowych czy studentów!

Wszystkie oferowane przez nas produkty są bezpośrednią odpowiedzią na Wasze oczekiwania. Dbamy, aby wszystkie produkty były ekologiczne i bezpieczne – posiadają ceryfikaty i odpowiednie atesty.
Ponadto ważna jest dla nas unikalność i wyróżniający się produkt – a tego u nas nie zabraknie!

Papierowa skarbonka z miękkim welurowym wykończeniem, do samodzielnego ozdobienia i złożenia. W zestawie są flamastry do pokolorowania. Po złożeniu, skarbonka podczas wrzucania monet macha rękami.

Dzieci kochają wyklejanki, a w tym zestawie znajdą wszystkie akcesoria niezbędne do przygotowania własnoręcznych fotogadżetów – szablony, kolorowe naklejki w metalicznych odcieniach i patyczki.

Strach, który wcale nie straszy a daje dużo przyjemności z wykonania własnoręcznej zabawki. W zestawie do szablonu zostały dołączone kredki i nitki, które umożliwiają samodzielne wykończenie stracha.

Domowe akwarium, a w nim kolorowe rybki, które świecą w ciemności. Wystarczy wykorzystać dołączone do zestawy kredki, żeby pokolorować morskie stworzenia, złożyć akwarium i poprzyklejać fluorescencyjne naklejki by cieszyć się akwarium i w dzień i w nocy.

Jeden, dwa, trzy! W tym Mini Boxie znajdują się 3 kartonowe szablony do złożenie potworków. Potworki łączą się ze sobą tak jak tradycyjne matrioszki – wystarczy włożyć mniejszy do większego. Do dekoracji można wykorzystać dołączone kredki i naklejki.

Pudełeczko, które pomieści drobne dziecięce skarby, do złożenia i samodzielnego ozdobienia. Można wykorzystać do tego dowolne materiały plastyczne, albo zainspirować się dołączonymi do zestawu flamastrami i nitkami. To dobry trening manualny dla dzieci.

Jak bezpiecznie uzyskać delikatny rozproszony kolor, do złudzenia przypominający farbę w sprayu? Tylko przy użyciu naszych dmuchanych flamastrów! W zestawie znajduje się ustnik, rurka i flamastry, które po złączeniu zamieniają się w nowe akcesorium plastyczne. Pudełko oprócz flamastrów zawiera 4 szablony i gumki, które mogą zainspirować do tworzenia.

Doskonały pomysł na urozmaicenie zabawy i pobudzenie kreatywności u dzieci. 6 kolorowych flamastrów Maped Jungle, które w połączeniu z rurką i ustnikiem dają całkowicie nowy efekt – delikatnej, kolorowej mgiełki. W zestawie znajdują się szablony i wzorniki, które inspirują do tworzenia prac w stylu pop-art.