KOLEKCJA EARLY AGE

RĘCE PEŁNE PRZYGÓD Z MAPED CREATIV!​

Zestawy kreatywne przygotowane przez Maped Creativ stymulują rozwój intelektualny i manualny dziecka, zachęcają do kreatywnego myślenia, pozwalają na rozwinięcie talentów i odkrycie nowych zdolności.
Wszystkie propozycje są przygotowywane pod kątem potrzeb dzieci, biorąc pod uwagę ich wiek, zainteresowania i możliwości.

W zestawach dzieci znajdą nie tylko wszystkie rzeczy potrzebne do zabawy,
ale również pomysł na jej realizację samodzielnie lub z innymi – wspólna zabawa rozwija umiejętności społeczne.

Produkty są bezpieczne, nietrujące i nietoksyczne oraz spełniają normy związane z produktami dla dzieci obowiązujące w Europie.

Gotowy do zabawy zestaw dla dzieci z farbami w 3 kolorach, do malowania palcami. Do farb dołączone są szablony z 4 motywami: morze, kosmos, muzyka i kwiaty oraz różne, kolorowe naklejki, którymi dziecko może ozdobić swoje prace.

Zestaw do modelowania z szablonami i akcesoriami ułatwiającymi formowanie masy plastycznej. Znajdziesz w nim bezpieczne nożyczki, wałek i plastikowy nożyk.

Stacja pogodowa, w której to dziecko zarządza pogodą. Do dyspozycji są szablony, niebieski tusz i 6 pieczątek do ozdabiania, a wszystko to zamknięte w poręcznej walizeczce.

Zwierzątka umieszczone na kartach z klejącą powierzchnią tylko czekają, aż ktoś je przyozdobi przy użyciu różnokolorowych papierów powycinanych ząbkowanymi nożyczkami. To możesz być Ty! Z łatwością sprawisz, że będą wyglądały niesamowicie!

Lubisz stemple? Lubisz stemplować?  Bohaterowie bieguna zapraszają do zabawy. Użyj stempli i baw się w najlepsze, ozdabiając polarne zwierzątka. W zestawie znajdziesz 4 tekturowe karty, 2 stemple z polarnymi wzorami oraz poduszkę z niebieskim tuszem.

Paluszkami nabierz farbę i pomaluj tylko jedną stronę obrazka – możesz sobie wybrać lewą albo prawą – Ty decydujesz. Potem złóż kartę w połowie i dociśnij. W jednej chwili lewa strona zrobi się taka sama jak prawa. Spójrz, jaki efekt osiągnąłeś!