KOLEKCJA EARLY AGE

FRANCUSKI SZYK I NOWOCZESNOŚĆ OD 70 LAT!

Wśród produktów Maped znajdziesz wszystko,  co potrzebne jest do szkolnego plecaka, dziecięcego pokoju, ale też praktyczne akcesoria biurowe.

Maped zasłynął ponad 70 lat temu z produkcji cyrkli, teraz nasz szeroki katalog produktów stanowi kompletne wyposażenie szkolno-biurowe. Słyniemy z nowoczesnych rozwiązań, jako pierwsi wyprodukowaliśmy niełamiące się linijki. Posiadamy atesty produktów przystosowanych dla dzieci już od 1 roku życia. 
Nasze produkty dedykowane są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, pracowników biurowych czy studentów!

Wszystkie oferowane przez nas produkty są bezpośrednią odpowiedzią na Wasze oczekiwania. Dbamy, aby wszystkie produkty były ekologiczne i bezpieczne – posiadają ceryfikaty i odpowiednie atesty.
Ponadto ważna jest dla nas unikalność i wyróżniający się produkt – a tego u nas nie zabraknie!

Gotowy do zabawy zestaw dla dzieci z farbami w 3 kolorach, do malowania palcami. Do farb dołączone są szablony z 4 motywami: morze, kosmos, muzyka i kwiaty oraz różne, kolorowe naklejki, którymi dziecko może ozdobić swoje prace.

Walizeczka zawiera wóz, scenę, klauna, kredki Baby i naklejki. To wszystko czego dziecko potrzebuję do zbudowania i ozdobienia własnego, domowego cyrku. Wszystkie elementy są bezpieczne i dopasowane do rozwoju dzieci już od 2 roku życia. 

Indianin, pióropusz, namiot to kompletny zestaw do składania i zabawy. W walizeczce znajdują się bezpieczne dla dzieci, kolorowe flamastry oraz naklejki, które można wykorzystać przy ozdabianiu swojej wioski i do innych plastycznych zabaw.

Stacja pogodowa, w której to dziecko zarządza pogodą. Do dyspozycji są szablony, niebieski tusz i 6 pieczątek do ozdabiania, a wszystko to zamknięte w poręcznej walizeczce.

Zestaw do modelowania z szablonami i akcesoriami ułatwiającymi formowanie masy plastycznej. Znajdziesz w nim bezpieczne nożyczki, wałek i plastikowy nożyk.

Tęczowy zestaw to cały przekrój akcesoriów do prac plastycznych dla maluchów. Znajdują się w nim kredki, flamastry, farba, naklejki i szablony do ozdabiania, z których można zbudować własną tęczę.

Masa plastyczna, w 4 intensywnych kolorach i wygodnych słoiczkach, to doskonałe uzupełnienie zabaw plastycznych dla dzieci.

200 kolorowych, bezpiecznych naklejek papierowych i papierowy szablon korony do złożenia i ozdabiania, to idealny dodatek do zabawy dla maluchów. 

Kolorowych stempelków nigdy dość! Dodatkowe wzory i czerwony tusz sprawdzą się jako uzupełnienie wszystkich zabaw plastycznych.