KOLOROWANIE

FRANCUSKI SZYK I NOWOCZESNOŚĆ OD 70 LAT!

Wśród produktów Maped znajdziesz wszystko, co potrzebne jest do szkolnego plecaka, dziecięcego pokoju, ale też praktyczne akcesoria biurowe.

Maped zasłynął ponad 70 lat temu z produkcji cyrkli, teraz nasz szeroki katalog produktów stanowi kompletne wyposażenie szkolno-biurowe. Słyniemy
z nowoczesnych rozwiązań, jako pierwsi wyprodukowaliśmy niełamiące się linijki.
Posiadamy atesty produktów przystosowanych dla dzieci już od 1 roku życia.

Nasze produkty dedykowane są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych,
pracowników biurowych czy studentów!

Wszystkie oferowane przez nas produkty są bezpośrednią odpowiedzią na Wasze oczekiwania. Dbamy, aby wszystkie produkty były ekologiczne i bezpieczne -posiadają certyfikaty i odpowiednie atesty.

Ponadto ważna jest dla nas unikalność i wyróżniający się produkt
– a tego u nas nie zabraknie!

KREDKI

Klasyczne drewniane kredki o trójkątnym przekroju. Są odporne na złamania i łatwo się temperują. Dostępne w różnych zestawach.

Oszczędzasz miejsce w piórniku i plecaku, ale nie tracisz ani jakości ani kolorów, dzięki Color’Peps Duo. W zestawie kredka złoto-srebrna.

Kredki ołówkowe w unikalnych, zwierzęcych wzorach. Wykonane z drewna lipowego, gwarantują jakość i miękkość kolorowania.

Korpusy kredek dzięki wykonaniu z żywicy syntetycznej są elastyczne i giętkie. Wzmocniony grafit o przekroju 3,2 mm jest wyjątkowo odporny na kruszenie i łamanie.
W porównaniu do standardowych kredek Color’Peps, grafit jest o 37% bardziej wytrzymały. Dostępne w różnych zestawach.

Intensywnie kolorowe kredki ścieralne z białą gumką o trójkątnym, ergonomicznym kształcie. Są bardzo łatwe do temperowania – nie strzepią się
i nie zostawiają drzazg. 

Kredki ołówkowe ozdobione uwielbianymi przez dzieci grafikami kolorowych potworków. Czarny, elastyczny i giętki korpus o trójkątny, ergonomicznym kształcie zapewnia poprawny chwyt kredki. Kredki wykonane są z żywicy syntetycznej.

FLAMASTRY

Klasyczne flamastry w szerokiej gamie kolorystycznej i intensywnych kolorach, w zestawach od 12 do 36 kolorów. Zmywalne ze skóry i większości tkanin. Bezpieczne i nietoksyczne z wentylowanymi skuwkami.

Bardzo łatwo zmywalne ze skóry i ubrań flamastry, ale wciąż w trwałych i nasyconych barwach. Mocna i ścięta końcówka umożliwia precyzyjne rysowanie i szybkie kolorowanie większych powierzchni. Bezpieczne i nietoksyczne.

Oszczędzasz miejsce w piórniku i plecaku, nie tracąc na jakości. Intensywne barwy, mocna końcówka, wentylowana skuwka i aż 20 kolorów w 10 flamastrach. Tusz jest łatwo zmywalny i spieralny.

Niespotykane, wyjątkowe grafiki na korpusie przypominają różne gatunki zwierząt i ptaków. Flamastry posiadają trwały, nierozmazujący się tusz. Zmywalne ze skóry rąk i większości tkanin. Pozostawione bez skuwki przez 7 dni nie zasychają.

Flamastry ozdobione uwielbianymi przez dzieci grafikami kolorowych potworków. Posiadają bezpieczną, zablokowaną przed usunięciem końcówkę.  Pozostawione bez skuwki przez 7 dni nie zasychają.

Magiczne flamastry, które z pomocą jednego z dwóch szarych flamastrów zmieniają kolor dzięki temu można tworzyć unikalne wzory na swoich pracach.

Flamastry brokatowe są idealne do malowania. Połyskujące kolory wypełnione dużą ilością brokatu doskonale sprawdzą się w dekorowaniu.

Flamastry przeznaczone do malowania po wszystkich powierzchniach szklanych, łatwe do zmycia za pomocą miękkiej szmatki dołączonej do zestawu.

FARBY

Mocno kryjące farby w świetlistych barwach, które można dowolnie mieszać dla uzyskania nowych kolorów. Barwy można tonować za pomocą wody, dzięki temu można uzyskać efekt kryjący lub delikatnej akwareli. Zatyczki chronią przed wysychaniem i nie gubią się.

Klasyczny zestaw farb w pastylkach z pędzelkiem. Idealnie sprawdzi się na zajęciach szkolnych. Plastikowe opakowanie zabezpiecza przed zabrudzeniem, a w razie potrzeby można je zdjąć i wyczyścić. Kolory można łączyć tworząc nowe odcienie.

Zestaw pędzli wykonanych z syntetycznego włosia z drewnianym uchwytem. Delikatne, połyskujące włosie doskonale rozprowadza farbę, a zestaw różnych rozmiarów odpowiada różnym potrzebom. Zestaw zawiera 3 sztuki pędzli okrągłych n°4, n°10, n°14 oraz 1 pędzel płaski n°14.

6 dużych wgłębień o różnych kształtach ułatwia mieszanie kolorów i tworzenie nowych odcieni. Dookoła znajdują się 4 wyprofilowane miejsca na pędzelki. Po zakończeniu prac, paletkę można łatwo umyć pod bieżącą wodą. 

Kubek kształtem przypominający superbohatera doskonale nawiązuje do jego funkcjonalności. Płaszcz zapewnia stabilizację i chroni przed rozlaniem wody, zdejmowany kaptur to dodatkowe naczynie na wodę. Żłobienie na środku kubka jest przygotowane do oparcia pędzla.

Przydatny podczas wszelkich kreatywnych prac niosących ryzyko zabrudzenia ubrania. Odpowiedni dla wzrostu od 102 do 128 cm. Łatwy do założenia i zapinany na 3 rzepy z tyłu. Miękkie i długie rękawy nie krępują ruchów dziecka. wodoodporny i łatwy do czyszczenia.