KOLOROWANIE

FRANCUSKI SZYK I NOWOCZESNOŚĆ OD 70 LAT!

Wśród produktów Maped znajdziesz wszystko,  co potrzebne jest do szkolnego plecaka, dziecięcego pokoju, ale też praktyczne akcesoria biurowe.

Maped zasłynął ponad 70 lat temu z produkcji cyrkli, teraz nasz szeroki katalog produktów stanowi kompletne wyposażenie szkolno-biurowe. Słyniemy z nowoczesnych rozwiązań, jako pierwsi wyprodukowaliśmy niełamiące się linijki. Posiadamy atesty produktów przystosowanych dla dzieci już od 1 roku życia. 
Nasze produkty dedykowane są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, pracowników biurowych czy studentów!

Wszystkie oferowane przez nas produkty są bezpośrednią odpowiedzią na Wasze oczekiwania. Dbamy, aby wszystkie produkty były ekologiczne i bezpieczne – posiadają ceryfikaty i odpowiednie atesty.
Ponadto ważna jest dla nas unikalność i wyróżniający się produkt – a tego u nas nie zabraknie!

KREDKI

Klasyczne drewniane kredki o trójkątnym przekroju. Są odporne na złamania i łatwo się temperują. Dostępne w różnych zestawach.

Oszczędzasz miejsce w piórniku i plecaku, ale nie tracisz ani jakości ani kolorów, dzięki Color’Peps Duo. W zestawie kredka złoto-srebrna.

Kredki ołówkowe w unikalnych, zwierzęcych wzorach. Wykonane z drewna lipowego, gwarantują jakość i miękkość kolorowania.

Niebrudzące kredki plastikowe o trójkątnym przekroju zużywają się 3 razy wolniej od tradycyjnych kredek. Z jednej strony są zaostrzone do wykonywania precyzyjnych linii, z drugiej płaskie – do zamalowywania większych powierzchni. Łatwe do temperowania.

Nietoksyczne kredki wykonane z wysokiej jakości wosku, pokryte papierowymi otulinami zabezpieczającymi ręce przed pobrudzeniem. Trójkątny, ergonomiczny kształt ułatwia prawidłowy chwyt kredki, a nasycone kolory gwarantują miękkie i efektowne rysunki.

Klasyczne pastele olejne sprawdzą się w wielu technikach i na wielu materiałach np. na papierze, kartonie, tekturze, płótnie i wielu innych. Idealne do rozcierania, wydrapywania i miksowania kolorów. Różnicując siłę nacisku przy nakładaniu koloru można uzyskać różne odcienie.

FLAMASTRY

Klasyczne flamastry w szerokiej gamie kolorystycznej i intensywnych kolorach, w zestawach od 12 do 36 kolorów. Zmywalne ze skóry i większości tkanin. Bezpieczne i nietoksyczne z wentylowanymi skuwkami.

Bardzo łatwo zmywalne ze skóry i ubrań flamastry, ale wciąż w trwałych i nasyconych barwach. Mocna i ścięta końcówka umożliwia precyzyjne rysowanie i szybkie kolorowanie większych powierzchni. Bezpieczne i nietoksyczne.

Oszczędzasz miejsce w piórniku i plecaku, nie tracąc na jakości. Intensywne barwy, mocna końcówka, wentylowana skuwka i aż 20 kolorów w 10 flamastrach. Tusz jest łatwo zmywalny i spieralny.

Dwustronne flamastry pozwalają uzyskać wiele zróżnicowanych efektów od cienkiej i precyzyjnej 2 mm linii po grubą (3,9 mm) do zamalowywania większych powierzchni. Bezpieczne i łatwo spieralne.

Flamastry z pędzelkową końcówką umożliwiają uzyskanie rozmaitych efektów. Tusz ma intensywne kolory i jest całkowicie zmywalny i spieralny.

Magiczne flamastry, które z pomocą jednego z dwóch szarych flamastrów zmieniają kolor dzięki temu można tworzyć unikalne wzory na swoich pracach.

Flamastry brokatowe są idealne do malowania. Połyskujące kolory wypełnione dużą ilością brokatu doskonale sprawdzą się w dekorowaniu.

Flamastry przeznaczone do malowania po wszystkich powierzchniach szklanych, łatwe do zmycia za pomocą miękkiej szmatki dołączonej do zestawu.

FARBY

Farby SUPERPOWER są superspieralne, super kryjące i super świetliste. Gotowe do użycia nawet bez użycia wody. Rozcieńczone wodą pozwalają uzyskać delikatniejszą barwę. Kompaktowe zatyczki, szczelnie chronią farby i się nie gubią.

Mocno kryjące farby w świetlistych barwach, które można dowolnie mieszać dla uzyskania nowych kolorów. Barwy można tonować za pomocą wody, dzięki temu można uzyskać efekt kryjący lub delikatnej akwareli. Zatyczki chronią przed wysychaniem i nie gubią się.

Klasyczny zestaw farb w pastylkach z pędzelkiem. Idealnie sprawdzi się na zajęciach szkolnych. Plastikowe opakowanie zabezpiecza przed zabrudzeniem, a w razie potrzeby można je zdjąć i wyczyścić. Kolory można łączyć tworząc nowe odcienie.

6 dużych wgłębień o różnych kształtach ułatwia mieszanie kolorów i tworzenie nowych odcieni. Dookoła znajdują się 4 wyprofilowane miejsca na pędzelki. Po zakończeniu prac, paletkę można łatwo umyć pod bieżącą wodą. 

Kubek kształtem przypominający superbohatera doskonale nawiązuje do jego funkcjonalności. Płaszcz zapewnia stabilizację i chroni przed rozlaniem wody, zdejmowany kaptur to dodatkowe naczynie na wodę. Żłobienie na środku kubka jest przygotowane do oparcia pędzla.

Przydatny podczas wszelkich kreatywnych prac niosących ryzyko zabrudzenia ubrania. Odpowiedni dla wzrostu od 102 do 128 cm. Łatwy do założenia i zapinany na 3 rzepy z tyłu. Miękkie i długie rękawy nie krępują ruchów dziecka. wodoodporny i łatwy do czyszczenia.