FASHION

RĘCE PEŁNE PRZYGÓD Z MAPED CREATIV!

Zestawy kreatywne przygotowane przez Maped Creativ stymulują rozwój intelektualny i manualny dziecka, zachęcają do kreatywnego myślenia, pozwalają na rozwinięcie talentów i odkrycie nowych zdolności.
Wszystkie propozycje są przygotowywane pod kątem potrzeb dzieci, biorąc pod uwagę ich wiek, zainteresowania i możliwości.

W zestawach dzieci znajdą nie tylko wszystkie rzeczy potrzebne do zabawy,
ale również pomysł na jej realizację samodzielnie lub z innymi – wspólna zabawa rozwija umiejętności społeczne.

Produkty są bezpieczne, nietrujące i nietoksyczne oraz spełniają normy związane z produktami dla dzieci obowiązujące w Europie.

Zestaw do tworzenia różnokolorowych bransoletek dwoma technikami. Zawiera wszystkie potrzebne elementy – ogranicza nas tylko wyobraźnia! Tekturowe pudełko, w którym znajduje się cały zestaw, jest jednocześnie organizerem i warsztatem pracy małego artysty. Samodzielne tworzenie i komponowanie nowych wzorów bransoletek staje się dziecinnie proste. Zabawa daje dumę i satysfakcję z samodzielnie wykonanej pracy, a niepowtarzalne bransoletki na ręce pozwalają poczuć się naprawdę wyjątkowo.

Zrób to sam i stwórz własne kolorowe wisiorki, bransoletki i inne ozdoby. Ciekawe i różnorodne motywy możesz wykorzystać w dowolny sposób: jako biżuterię, dekorację książek, elementy zawieszek. Zabawa w pełni Cię zaangażuje, pobudzi kreatywność i sprawi satysfakcję z samodzielnie wykonanej pracy. Dzięki zestawowi staniesz się twórcą swoich własnych, wyjątkowych i niepowtarzalnych zawieszek i breloków: wykorzystaj nieograniczone możliwości Twojej wyobraźni!