KOLEKCJA EARLY AGE

Beztroska radość tworzenia!

Kolekcja Early Age od Maped to odpowiedź na potrzeby wymagających rodziców i najmłodszych artystów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z kolorowaniem. Z myślą o nich powstała seria Early Age już o 1 roku życia, które na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo i przyjemność użytkowania.

Wszystkie produkty z serii Early Age zostały wyprodukowane zgodnie ze wszystkimi regulacjami Europejskimi dotyczącymi produktów dla małych dzieci. Są nietoksyczne i badane pod kątem alergologicznym. 

Nie zapominamy również o tym, żeby dawały radość z nauki kolorowania. Ergonomiczne kształty naszych produktów sprawiają, że niewprawione rączki nie męczą się tak szybko podczas malowania, a kontrastujące kolory doskonale pięknie wyglądają na białych kartkach i przyciągają wzrok malucha.

W skład serii wchodzą kredki plastikowe, świecowe, ołówkowe, flamastry oraz farby do malowania palcami. Na każdym pudełku znajdują się oznaczenia od ilu miesięcy albo lat są rekomendowane.

Plastikowe kredki Baby dedykowane dla dzieci od 1 roku życia. Zaokrąglony kształt dopasowany jest do dziecięcej rączki. Rozwijają wyobraźnię i kreatywność dziecka. Zestaw zawiera 6 sztuk. Niestoksyczne – wyprodukowane zgodnie z wszystkimi regulacjami dotyczącymi produktów dla dzieci.

Grube kredki Jumbo o trójkątnym przekroju, wspierają dziecko w wypracowaniu prawidłowego chwytu. To idealna propozycja dla dzieci już od 2 roku życia. Miękki, odporny na kruszenie oraz złamania wkład ułatwia prowadzenie kredki po kartce.

Woskowe kredki są naturalne i bezpieczne dla najmłodszych artystów. Trójkątny przekrój kredki wspiera budowanie prawidłowego chwytu. Każda kredka otoczona jest papierową otuliną, która zabezpiecza ręce przed zabrudzeniami. Dostępne są w 12 intensywnych kolorach.

Wyjątkowo trwałe flamastry Jumbo Color’Peps to produkt przeznaczony dla dzieci już od 1 roku życia. Końcówka ma grubość 5 mm jest zablokowana przed usunięciem i bardzo wytrzymała na nacisk. Tusz jest mocno napigmentowany oraz łatwo zmywalny ze skóry i tekstyliów (przy użyciu wody z mydłem).

Farby do malowania palcami nie wymagają od dziecka trudnego operowania pędzlem. Kolory są trwałe i bardzo dobrze kryją. Gładka oraz kremowa konsystencja farb do malowania palcami Maped Early Age sprawia, że farby są gotowe do użycia od razu. 

Walizeczka Early Age to idealny pomysł na pierwsze urodziny dziecka. Zawiera w sobie najpopularniejsze produkty dla maluchów – kredki i flamastry oraz dużą kolorowankę w formacie a2. Walizeczka jest trwała i służy dzieciom przez długi czas do przechowywania akcesoriów albo innej zabawy.

Fartuszek zapinany jest z tyłu na 3 rzepy. Długie i miękkie rękawy nie krępują ruchów dając pełny komfort zabawy. Front i plecy wykonane z wytrzymałego tworzywa PEVA gwarantują dobrą osłonę ubrania, wodoodporność i łatwość czyszczenia. Pasuje dla wzrostu od 82 cm do 110 cm.