COLOR & PLAY

FRANCUSKI SZYK I NOWOCZESNOŚĆ OD 70 LAT!

Wśród produktów Maped znajdziesz wszystko,  co potrzebne jest do szkolnego plecaka, dziecięcego pokoju, ale też praktyczne akcesoria biurowe.

Maped zasłynął ponad 70 lat temu z produkcji cyrkli, teraz nasz szeroki katalog produktów stanowi kompletne wyposażenie szkolno-biurowe. Słyniemy z nowoczesnych rozwiązań, jako pierwsi wyprodukowaliśmy niełamiące się linijki. Posiadamy atesty produktów przystosowanych dla dzieci już od 1 roku życia. 
Nasze produkty dedykowane są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, pracowników biurowych czy studentów!

Wszystkie oferowane przez nas produkty są bezpośrednią odpowiedzią na Wasze oczekiwania. Dbamy, aby wszystkie produkty były ekologiczne i bezpieczne – posiadają certyfikaty i odpowiednie atesty.
Ponadto ważna jest dla nas unikalność i wyróżniający się produkt – a tego u nas nie zabraknie!

Ćwicz pamięć grą Memory, do której samodzielnie przygotujesz karty. W zestawie znajdują się kartonowe szablony do złożenia, naklejki i flamastry, które urozmaicą i uatrakcyjnią tę edukacyjną grę.

Koloruj i graj, to kreatywny sposób na zabawę dla dzieci o 4 roku życia. W zestawie znajdują się puzzle, które można dowolnie składać i dodatkowo ozdabiać za pomocą dołączonych kolorowych flamastrów.