COLOR EXPERIENCES

RĘCE PEŁNE PRZYGÓD Z MAPED CREATIV!​

Zestawy kreatywne przygotowane przez Maped Creativ stymulują rozwój intelektualny i manualny dziecka, zachęcają do kreatywnego myślenia, pozwalają na rozwinięcie talentów i odkrycie nowych zdolności.
Wszystkie propozycje są przygotowywane pod kątem potrzeb dzieci, biorąc pod uwagę ich wiek, zainteresowania i możliwości.

W zestawach dzieci znajdą nie tylko wszystkie rzeczy potrzebne do zabawy,
ale również pomysł na jej realizację samodzielnie lub z innymi – wspólna zabawa rozwija umiejętności społeczne.

Produkty są bezpieczne, nietrujące i nietoksyczne oraz spełniają normy związane z produktami dla dzieci obowiązujące w Europie.

Jak bezpiecznie uzyskać delikatny rozproszony kolor, do złudzenia przypominający farbę w sprayu? Tylko przy użyciu naszych dmuchanych flamastrów! W zestawie znajduje się ustnik, rurka i flamastry, które po złączeniu zamieniają się w nowe akcesorium plastyczne. Pudełko oprócz flamastrów zawiera 4 szablony i gumki, które mogą zainspirować do tworzenia.

Doskonały pomysł na urozmaicenie zabawy i pobudzenie kreatywności u dzieci. 6 kolorowych flamastrów Maped Jungle, które w połączeniu z rurką i ustnikiem dają całkowicie nowy efekt – delikatnej, kolorowej mgiełki. W zestawie znajdują się szablony i wzorniki, które inspirują do tworzenia prac w stylu pop-art.

Co powiesz na kolorowe okna lub lustra ozdobione własnoręcznie wykonanymi naklejkami – witrażami? Do ich zrobienia wykorzystaj żelowe farby w atrakcyjnych kolorach oraz aż 30 gotowych motywów. Niekoniecznie musisz trzymać się szablonów – możesz puścić wodze fantazji i zaszaleć z najdzikszymi pomysłami na żelowe, naklejane witraże :).

Jak namalować przepięknego jednorożca, który będzie błyszczał i połyskiwał w dzień i w nocy? W zestawie od Maped Creativ znajdziecie 3 szablony ozdobione błyszczącymi elementami do pokolorowania kredkami akwarelowymi. Kiedy obrazek jest gotowy sięgnij po wodny pędzelek i pomaluj wszystkie albo tylko wybrane elementy jeszcze raz: pod wpływem wody kolory przepięknie się rozmywają dając efekt WOW!

Uwielbiasz taniec? Chcesz ozdobić ściany błyszczącymi i połyskującymi w dzień i w nocy obrazkami z tanecznym wątkiem? W zestawie od Maped Creativ znajdziesz 3 szablony ozdobione błyszczącymi elementami do pokolorowania kredkami akwarelowymi. Kiedy obrazek jest gotowy sięgnij po wodny pędzelek i pomaluj wszystkie albo tylko wybrane elementy jeszcze raz: pod wpływem wody kolory przepięknie się rozmywają dając efekt WOW!