BOARD

RĘCE PEŁNE PRZYGÓD Z MAPED CREATIV!​

Zestawy kreatywne przygotowane przez Maped Creativ stymulują rozwój intelektualny i manualny dziecka, zachęcają do kreatywnego myślenia, pozwalają na rozwinięcie talentów i odkrycie nowych zdolności.
Wszystkie propozycje są przygotowywane pod kątem potrzeb dzieci, biorąc pod uwagę ich wiek, zainteresowania i możliwości.

W zestawach dzieci znajdą nie tylko wszystkie rzeczy potrzebne do zabawy,
ale również pomysł na jej realizację samodzielnie lub z innymi – wspólna zabawa rozwija umiejętności społeczne.

Produkty są bezpieczne, nietrujące i nietoksyczne oraz spełniają normy związane z produktami dla dzieci obowiązujące w Europie.

Magia! Napisz coś lub narysuj rysikiem, a potem naciśnij guzik: wszystko zniknie i znowu możesz pisać lub rysować. A może wcale nie chcesz, aby to, co stworzyłeś, zniknęło? Tablet wykona Twoje polecenia, dzięki czemu możesz zachować swoją pracę. Z Magic Tablet poczujesz się jak dorosły.

Tablica do odrysowywania i teksturowania – takiej tablicy nie ma nikt! Z kartoników ułóż obrazek, odrysuj kontury, pokoloruj i ozdób tak jak Ci się podoba dzięki gotowym szablonom różnych tekstur: kwiatkami, cętkami, kropkami, zygzakami i innymi. 

Nowa wersja tablicy do frotażu w kolorowej wersji Fashion! Wykorzystaj kartoniki z różnymi strojami i fryzurami układając z nich obrazek. Odrysuj kontury i  ozdób ubrania wybranymi motywami. Dokończ swoje dzieło kolorując szczegóły drewnianymi kredkami.

Walizka zmienia się w wygodne podświetlane biurko  wyprofilowane niczym profesjonalny stół kreślarski. W środku pomieści wszystkie akcesoria – szablony, flamastry, czyste kartki papieru, dzięki temu wszystko jest zawsze pod ręką. Plastikowe szablony są niezwykle trwałe, dlatego z pewnością wystarczą do odrysowania niejednej pracy.

Ta tablica oprócz wielu możliwości zabawy kryje w sobie sposób do nauki odrysowywania. Tablica zamyka się w etui, w którym znajdują się przymocowane pisaki, ściereczka i szablony do odrysowywania.

 

W podróży, w przedszkolu, biegając po domu – wszędzie można mieć ze sobą podręczny zestaw artystyczny. Tablica zamykana w etui, a w nim przymocowane pisaki, magnesy i ściereczka w kieszonkach. 

Pod tę tablicę można włożyć rysunek do odrysowywania, alfabet do nauki pisania albo potraktować jako znikopis. W zestawie znajdują się szablony do odrysowywania, kolorowe flamastry i ściereczka.

 

Tablica magnetyczna w kolorowej ramce to idealny prezent dla małego artysty. W zestawie znajdują się flamastry, ściereczka i magnesy, które mogą ozdobić każdy rysunek.

Nie ważne na jakiej tablicy chcesz je wykorzystać, w tym zestawie znajdują się akcesoria odpowiednie do każdej – kreda biała, kolorowa, markery suchościeralne i magnetyczny czyści.