BOARD

FRANCUSKI SZYK I NOWOCZESNOŚĆ OD 70 LAT!

Wśród produktów Maped znajdziesz wszystko,  co potrzebne jest do szkolnego plecaka, dziecięcego pokoju, ale też praktyczne akcesoria biurowe.

Maped zasłynął ponad 70 lat temu z produkcji cyrkli, teraz nasz szeroki katalog produktów stanowi kompletne wyposażenie szkolno-biurowe. Słyniemy z nowoczesnych rozwiązań, jako pierwsi wyprodukowaliśmy niełamiące się linijki. Posiadamy atesty produktów przystosowanych dla dzieci już od 1 roku życia. 
Nasze produkty dedykowane są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, pracowników biurowych czy studentów!

Wszystkie oferowane przez nas produkty są bezpośrednią odpowiedzią na Wasze oczekiwania. Dbamy, aby wszystkie produkty były ekologiczne i bezpieczne – posiadają ceryfikaty i odpowiednie atesty.
Ponadto ważna jest dla nas unikalność i wyróżniający się produkt – a tego u nas nie zabraknie!

Walizka zmienia się w wygodne podświetlane biurko  wyprofilowane niczym profesjonalny stół kreślarski. W środku pomieści wszystkie akcesoria – szablony, flamastry, czyste kartki papieru, dzięki temu wszystko jest zawsze pod ręką. Plastikowe szablony są niezwykle trwałe, dlatego z pewnością wystarczą do odrysowania niejednej pracy.

Profesjonalne stanowisko do rysowania dla małego artysty. Wystarczy otworzyć walizkę, wyjąć wszystkie akcesoria i złożyć ponownie, ale tym razem jako biurko. W wysuwanych skrytkach pomieszczą się wszystkie akcesoria do przygotowywania prac plastycznych. W zestawie znajdują się flamastry, brokat, nożyczki, naklejki, kolorowy papier i 10 kart z wzorami.  

 

 

Tablica magnetyczna w kolorowej ramce to idealny prezent dla małego artysty. W zestawie znajdują się flamastry, ściereczka i magnesy, które mogą ozdobić każdy rysunek.

Pod tę tablicę można włożyć rysunek do odrysowywania, alfabet do nauki pisania albo potraktować jako znikopis. W zestawie znajdują się szablony do odrysowywania, kolorowe flamastry i ściereczka.

 

Nie ważne na jakiej tablicy chcesz je wykorzystać, w tym zestawie znajdują się akcesoria odpowiednie do każdej – kreda biała, kolorowa, markery suchościeralne i magnetyczny czyści.

 

Ta tablica oprócz wielu możliwości zabawy kryje w sobie sposób do nauki odrysowywania. Tablica zamyka się w etui, w którym znajdują się przymocowane pisaki, ściereczka i szablony do odrysowywania.

 

W podróży, w przedszkolu, biegając po domu – wszędzie można mieć ze sobą podręczny zestaw artystyczny. Tablica zamykana w etui, a w nim przymocowane pisaki, magnesy i ściereczka w kieszonkach. 

Żadna tablica nie będzie wyzwaniem z tym zestawem markerów kredowych. W pudełku znajduje się 6 markerów, w nasyconych kolorach oraz gąbka zapakowana w poręczne pudełeczko.