BIURO

FRANCUSKI SZYK I NOWOCZESNOŚĆ OD 70 LAT!

Wśród produktów Maped znajdziesz wszystko, co potrzebne jest do szkolnego plecaka, dziecięcego pokoju, ale też praktyczne akcesoria biurowe.

Maped zasłynął ponad 70 lat temu z produkcji cyrkli, teraz nasz szeroki katalog produktów stanowi kompletne wyposażenie szkolno-biurowe. Słyniemy
z nowoczesnych rozwiązań, jako pierwsi wyprodukowaliśmy niełamiące się linijki.
Posiadamy atesty produktów przystosowanych dla dzieci już od 1 roku życia. 

Nasze produkty dedykowane są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych,
pracowników biurowych czy studentów!

Wszystkie oferowane przez nas produkty są bezpośrednią odpowiedzią na Wasze oczekiwania. Dbamy, aby wszystkie produkty były ekologiczne i bezpieczne -posiadają certyfikaty i odpowiednie atesty.

Ponadto ważna jest dla nas unikalność i wyróżniający się produkt
– a tego u nas nie zabraknie!

NOŻYCZKI

Nożyczki wyprodukowane z myślą o środowisku naturalnym. Uchwyty wykonane są w 60% z surowców wtórnych. Ostrza i nity wykonane ze stali nierdzewnej gwarantują długotrwałe użytkowanie – 5 lat gwarancji!

Trwałe i komfortowe nożyczki. Ostrza i nity wykonane ze stali nierdzewnej gwarantują długotrwałe użytkowanie, a miękkie wewnątrz uchwyty zapewniają komfort podczas pracy i redukują uczucie ucisku – gwarancja 5 lat.

Nożyczki z wyprofilowanymi, miękkimi środku uchwytami, przystosowane dla osób prawo- i leworęcznych. Ostrza i nit wykonane ze stali nierdzewnej. Gwarantują trwałość i komfort użytkowania – gwarancja 10 lat.

Ergonomiczne nożyczki o ciekawym designie. Wycięte w łuk ostrza wykonane ze stali nierdzewnej zapewniają komfort wycinania. Uchwyty wykonano w 60% z surowców wtórnych są dostosowane do każdej wielkości dłoni. 10 lat gwarancji.

Ergonomiczne nożyczki wysokiej jakości z 10 letnią gwarancją. Uchwyt pokryty wewnątrz miękkim, żelowym tworzywem, maksymalnie poprawia komfort pracy. Gwarantują stabilność i precyzję. Idealnie dopasowują się do każdej dłoni.

Profesjonalne nożyczki z ostrzami pokrytymi powłoką tytanową z dożywotnią gwarancją! Niezwykle wydajne z ergonomicznymi uchwytami 3D. Jakość przetestowana – możliwe wykonanie ponad 200 000 cięć bez uszczerbku na jakości.

DZIURKACZE

Seria dziurkaczy metalowych o nowoczesnym designie i wysokiej jakości. Dziurkują od 1 do 70 kartek. Trwałe i funkcjonalne, spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. 

Nowoczesna i profesjonalna seria, wyprodukowana z najlepszej jakości materiałów przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Precyzyjne, stalowe ostrza pozwalają dziurkować, minimalizując wysiłek.

Wysokiej jakości, ergonomiczne zszywacze w dwóch modelach do 40 i do 70 kartek z pojemnikiem na ścinki. Mają system zapobiegający blokowania papieru i dużą obrotową rączkę, redukując wysiłek o 50%. 

ZSZYWACZE

Małe, poręczne zszywacze o ergonomicznym kształcie z wyprofilowanym uchwytem antypoślizgowym. Dostępne w dwóch modelach: Mini i Pocket. 

Wykonane z surowców wtórnych tradycyjne zszywacze stojące. Występują w 4 rozmiarach. Sprawdzają się zarówno w domu jak i biurze. Mają 3 letnią gwarancję.

Trwałe i funkcjonalne, metalowe zszywacze o nowoczesnym designie. Bogato wyposażone, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających.

Nowoczesna i profesjonalna seria biurowa wyprodukowana z najlepszej jakości materiałów przy zastosowaniu najwyższej technologii. Dostępne 2 modele.

Zszywacz z najnowocześniejszym wyposażeniem. Funkcja płaskiego zszywania zmniejsza wysokość zszywki i oszczędza aż 30% miejsca w porównaniu do pliku zszytego tradycyjnym zszywaczem.

Zszywacz biurowy z 10 letnią gwarancją. Ergonomiczny kształt umożliwia długotrwałe użytkowanie bez nadmiernego zmęczenia. Wykonany ze stali nierdzewnej.

AKCESORIA

Zszywki wykonane z wysokiej jakości galwanizowanej stali. Charakteryzują się dużą twardością i odpornością na rozciąganie. Zaostrzone końce łatwo przebijają zszywany plik.

Lupa powiększająca o 300%, wykonana ze szkła niedeformującego obraz. Uchwyt pokryty miękkim materiałem dla większego komfortu użytkowania. Trwałość zapewnia obudowa odporna na pęknięcia.

Łatwa w użyciu obcinarka do papieru. Przydatna w domu np. do wycinania zaproszeń czy zdjęć. Sprawdzi się też przy niewielkich pracach biurowych. W zestawie są dwa ostrza.

Uniwersalna obcinarka do 5 kartek papieru. Ramię tnące, blokowane w pozycji otwartej pozwala na łatwe i szybkie ułożenie papieru. Posiada czytelne podziałki i linijkę.