ARTISTIC

RĘCE PEŁNE PRZYGÓD Z MAPED CREATIV!​

Zestawy kreatywne przygotowane przez Maped Creativ stymulują rozwój intelektualny i manualny dziecka, zachęcają do kreatywnego myślenia, pozwalają na rozwinięcie talentów i odkrycie nowych zdolności.
Wszystkie propozycje są przygotowywane pod kątem potrzeb dzieci, biorąc pod uwagę ich wiek, zainteresowania i możliwości.

W zestawach dzieci znajdą nie tylko wszystkie rzeczy potrzebne do zabawy,
ale również pomysł na jej realizację samodzielnie lub z innymi – wspólna zabawa rozwija umiejętności społeczne.

Produkty są bezpieczne, nietrujące i nietoksyczne oraz spełniają normy związane z produktami dla dzieci obowiązujące w Europie.

4 plansze z zabawnymi i uroczymi zwierzątkami mogą być jeszcze bardziej kolorowe. Wykorzystaj samoprzylepne naklejki z pianki do ozdobienia obrazków mozaikami. Nie lubisz brudzić rąk? Nie martw się, klej nie będzie tu w ogóle potrzebny. Ozdobne, kolorowe i praktyczne tekturowe pudełko posłuży nie tylko do przechowywania prac plastycznych, ale także innych skarbów.

Jesteś cierpliwy, lubisz ciekawe i wielobarwne wzory, pracujesz nad kształtowaniem swojego poczucia estetyki? Zestaw do tworzenia przyjemnych w dotyku, welurowych mozaik to fantastyczna zabawa, dzięki której udoskonalisz swoje sprawności manualne.

Wyjątkowa i niepowtarzalna skrytka to podstawa. Proponujemy śliczny, kolorowy kuferek do własnoręcznego ozdobienia przy pomocy dołączonych do zestawu naklejek mozaikowych. Nie tylko na biżuterię, ale na wszelkie dziecięce skarby, które będą bezpieczne w kuferku zamkniętym na kłódkę.